Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Úvod

Člověk v tísni, o.p.s. Menu

ČESKÁ REPUBLIKA

Nákupem darovacího certifikátu z kategorie ČESKÁ REPUBLIKA uděláte dobrou věc u nás doma. Děti, které nikdy nevlastnily žádnou knížku a které kvůli nedostatku podpory nastupují do speciálních škol, získají díky těmto darům podporu a šanci získat kvalitní vzdělání. Certifikáty v tomto programu také pomáhají učitelům na středních a základních školách, aby ze škol vytvořili lepší místo pro všechny.

I uprostřed blahobytné Evropy žije mnoho lidí v chudobě a sociálním vyloučení, ze kterého se sami nedokáží vymanit. Díky našim terénním pracovníkům pomáháme dětem z vyloučených rodin získat kvalitní vzdělání. Navštěvují naše předškolní kluby nebo se jim věnujeme individuálně prostřednictvím doučování.

Kromě toho systematicky pracujeme s učiteli na českých školách, protože si myslíme, že je důležité, aby generace dnešních dětí vzpomínaly na školu jako na příjemné místo plné poznání a respektu. A přáli bychom si, aby současná škola uměla z dětí vychovat aktivní, slušné a sebevědomé občany, kteří dokáží měnit naši společnost k lepšímu.

Skutečné dárky v kategorii ČESKÁ REPUBLIKA: