Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Člověk v tísni, o.p.s.

Záchrana dětského života

Podvýživa patří mezi nejčastější příčiny dětských úmrtí v Africe. K záchraně dětského života přitom stačí 150 sáčků extrémně výživné terapeutické pasty Plumpy’Nut. S pomocí tohoto téměř zázračného přípravku zachráníme každý rok tisíce dětí. S vaší pomocí dokážeme poskytnout potřebnou léčbu jednomu dítěti, a dát mu tak šanci na zdravé dětství.

Nákupem tohoto darovacího certifikátu přispějete na program pomoci ZDRAVÍ v rámci sbírky Skutečná pomoc.

Darovací certifikát vám zašleme e-mailem.

1 300 

Máte nějaký dotaz?

Jana Svitáková

Jana Svitáková
darek@clovekvtisni.cz

Co dostanete

Váš dar pomůže těm nejpotřebnějším. Navíc získáte certifikát, který můžete využít jako dárek.

Elektronický certifikát vám pošleme e-mailem. Pokud chcete, můžete do něj v průběhu objednávky vepsat vlastní věnování, nebo věnování dopsat, když si ho sami vytisknete. Pokud certifikát nepotřebujete, zvolte v průběhu objednávky možnost "Nechci žádný certifikát".

Jak to funguje

Skutečné dárky vždy symbolizují určitou formu pomoci – od kozy pro chudou rodinu v Africe přes léky pro nemocné nebo bezpečný porod až po doučování dětí z chudých rodin v ČR. Proto jsou rozděleny do pěti kategorií vyjadřujících oblasti naší společné pomoci – VODA, ZDRAVÍ, VZDĚLÁNÍ, OBŽIVA, ČESKÁ REPUBLIKA a KLIMA.

Pokud například zakoupíte Skutečný dárek s kozou ze sekce OBŽIVA, koupíme kozu v některé ze zemí, kde Člověk v tísni pomáhá. Pokud bude ale v dané chvíli prodáno hodně koz a bude lepší pomoci jinak, třeba darováním králíků, pluhu nebo sazenic stromů, místo kozy nakoupíme je.

Vždy však půjde o pomoc v oblasti obživy. Podobně když například pořídíte tabuli ze sekce VZDĚLÁNÍ a děti ve škole budou aktuálně více potřebovat učebnice, využijeme váš dar na nákup učebnic v rámci kategorie VZDĚLÁNÍ.

Pomáhejte pravidelně

S pravidelnými příspěvky můžeme naši pomoc lépe plánovat a pomáhat dlouhodobě. Přidejte se i Vy!