Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

Úvod

Člověk v tísni, o.p.s. Menu

Staňte se dlouhodobým dárcem!

Dlouhodobé dárcovství založené na trvalém příkazu je tou nejefektivnější a nejlepší formou pomoci.

Nejjednodušší cestou je vyplnění přihlášky níže a zadání trvalého příkazu ve prospěch sbírky www.skutecnapomoc.cz. To můžete provést během několika málo minut přes internetbanking, nebo při návštěvě Vaší banky. Trvalý příkaz můžete zrušit stejně jednoduše, jako ho zřídíte.

Slibujeme, že Vás budeme pravidelně informovat o tom komu a jak Váš dar pomáhá.

%form%

Bankovní spojení sbírky Skutečná Pomoc:
Číslo účtu: 3359 3359 / 0300
Variabilní symbol: bude uveden v potvrzovacím emailu

Po odeslání přihlášky Vám obratem vygenerujeme a zašleme e–mailem variabilní symbol. Jen podle něj poznáme Vaše pravidelné dary. Číslo účtu sbírky Skutečná pomoc je 33593359 / 0300.

Odesláním přihlášky souhlasím až do písemného odvolání se zpracováním výše uvedených údajů a údajů o došlých platbách organizací Člověk v tísni, o.p.s., za účelem zařazení do databáze dárců, péče o dárce, informování o činnosti této organizace a statistiky.

 

Sbírka Skutečná pomoc je postavená na principu pravidelného dárcovství. Pokud přesto chcete přispět jednorázově a nevybrali jste si žádný z darovacích certifikátů, je samozřejmě možné darovat také jednorázově pomocí bankovního převodu na účet 33593359/0300. Variabilní symbol není nutné uvádět. O vašem daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro finanční úřad. Vyplněte prosím formulář zde.

 

Děkujeme, za Vaše rozhodnutí pomáhat s námi!